Lze rozeznat kvalitní kožený pásek od šmejdu? Těžko.

Lze rozeznat kvalitní kožený pásek od šmejdu? Těžko. - Manžetky.eu - predaj gombíkov    U některých produktů je velmi těžké poznat kvalitu výrobku na první pohled.

U některých produktů je velmi těžké poznat kvalitu výrobku na první pohled. Kvalita či nekvalita je ukryta pod obalem nebo skryta v množství součástek, které na první pohled laikovi nic neříkají.

U některých produktů kvalitu poznáte na první pohled a nemusíte být ani odborník. Nejčastěji se jedná o jednoduché věci denní potřeby a jídlo. 

Kožená galanterie je někde na pomezí těchto dvou tvrzení, a proto Vás chceme upozornit na některá úskalí v oboru, kterým se zabýváme.

 

 Artcutis.cz nabízí kvalitní kožené pásky pro pány i dámy. Zaměřujeme se pouze na kvalitní produkty, které jsou ručně vyrobené a cenově přístupné. V sekci pánské kožené pásky, ale i dámské nabízíme pouze pásky z prvotřídní hlazenice tlusté 4mm. Hlazenice je nejkvalitnější hovězí kůže z dobytka a použité  spony mají svůj původ v Mecce módního průmyslu – v Itálii a Francii.

Nabízíme také produkty pro muže, kteří hledají do svých kalhot extra dlouhý kožený pásek. 

 

Ekokůže a kvalitní hovězí kůže – rozdíl který laik nepozná.

Syntetický materiál často na první pohled nerozeznáte od pravé kůže. Proč?


Koženka, polyuretan a Ekokůže jsou materiály nemající s pravou kůží nic společného. Jde o náhražku, avšak většinou k nerozeznání od kvalitní pravé kůže.


Chemické firmy se předhánějí ve výrobě co nejvěrnějších napodobenin pravé kůže. Vývoj jde dopředu a dnešní umělé kůže jsou na první pohled stejné jako pravá. Nemají však stejné fyzikální vlastnosti a chemickou odolnost…


Rozdíl poznáte po několika týdnech nošení. Syntetické materiály začnou praskat, změní svůj vzhled – natáhnou se, mění barvu. 


Jestliže je životnost koženého opasku v řádech let, je životnost syntetického v řádech měsíců.

Pár informací o pravé kůži.

Nejkvalitnější pravé kůži se říká hlazenice.

Náš eshop nabízí kožené pásky pouze z hlazenice.

Kožené pásky vyrábíme ze 4mm tlusté kůže, která je bez vad.

Pozor také na opasky z hovězí kůže, které se říká štípenka. Pásky ze štípenky jsou taky pásky z kůže, ale štípenka je o řád méně kvalitní kůže, jakási II. třída! Nemá stejné vlastnosti jako hlazenice – je tenší, může mít víc vad a vyrábí se z ní třeba pracovní rukavice pro svářeče. Bohužel i kožené pásky.

 

 
CHCETE VEDIEŤ O NOVINKÁCH A AKCIÁCH AKO PRVÝ?
Tak neváhajte a prihláste sa k odberu noviniek